Łukasz Kulczak

Łukasz Kulczak

Gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor i nauczyciel gry na gitarze

Współpracował lub gra nadal między innymi z Gabriel Fleszar, Lombard, CashFlow, Rick Latham ( B.B.King), Natalia Safran, The Company, Amaryllis, ProgEnergy, Fire Picks, Piotr Wiza, Tomasz Andrzejewski i wieloma innymi. Ma na koncie nagranych kilka płyt, singli, epek występy w telewizji, i ogromną ilość zagranych koncertów w Polsce i zagranicą. Porusza się w rożnych stylach takich jak Rock, Pop, Country, Progressive Rock, Blues, Funk, Fusion czy Metal.
Jako nauczyciel ma wielkie doświadczenia i opracowany swój autorski program podparty solidną wiedzą i doświadczeniem, prowadzi kliniki i warsztaty na terenie całego kraju i jest widoczny w prasie muzycznej typu Top Guitar czy Magazyn Gitarzysta. Ma też tzw Endorsering w kilku cenionych światowych markach np. D’addario, Kochamp, FGN, Root, Vovox. Wielokrotnie zdobył wyróżnienia w ogólnoświatowych konkursach gitarowych, zajął pierwsze miejsce w konkursie międzynarodowym Guitar Fight Club w Bischofswerdzie oraz w konkursie TMC (Musical Contest), w którym zwycięzca wybierany był przez Dave Martone’a, absolwenta renomowanego Berklee College Of Music.
Solowy kawałek „Universe” ukazał się na składance „Shred Freak” International Guitar Compilation skupiającej gitarowych wirtuozów z całego świata.
Jako gitarzysta country spełnia się obecnie w zespole Good time wnosząc do zespołu oryginalne i nieszablonowe brzemienia dzikiego zachodu w połączeniu w nowoczesnej aranżacji.