O Zespole

Zespół GOOD TIME powstał z fuzji dwóch wspaniałych zespołów wpisujących się w nurt muzyki country – Harvest Time i Cashflow.
O ile Cashflow to zespół znany z żywiołowych występów w ostatnim pięcioleciu, zespół Harvest Time rozpoczął działalność wydając w 1995 roku jedną z pierwszych płyt z muzyką country pod tytułem: „Z miasta do miasta”.
Trudno jednym tchem wymienić miasta i festiwale, w których muzycy z obu zespołów wystąpili, jednakże teraz możecie usłyszeć jak miksuje się doświadczenie z żywiołem scenicznym. Muzyka country od zawsze była naszą pasją i mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić na naszych koncertach.

GOOD TIME

… i już wiesz co się stanie!!!

Duszę zaklętą w dźwiękach, profesjonalne brzmienie, doświadczenie i energię, show i dynamikę – to wszystko można usłyszeć podczas koncertów zespołu GOOD TIME.
Zawodowe zagrywki Łukasza, osadzony wokal Bartka i zgraną sekcję Roberta i Olka usłyszysz tylko w GOOD TIME.
Zespół tworzą muzycy z ogromnym doświadczeniem scenicznym, biorący udział w wielu sesjach nagraniowych. Wokalista Bartosz Humpich (Harvest Time), gitarzysta Łukasz Kulczak (Cashflow), basista Robert Szukała (Cashflow) oraz Olek Olkowski (Harvest Time & Cashflow) tworzą wybuchową mieszankę emocji, obok której nie można przejść obojętnie. Proponuję już dziś zarezerwować terminy koncertu, z dnia na dzień dostępnych terminów jest co raz mniej.
Łukasz Kulczak

Łukasz Kulczak

Gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor i nauczyciel gry na gitarze

Poznaj Łukasza

Łukasz Kulczak

Gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor i nauczyciel gry na gitarze